Варіанти поселення на Нитриті

Пропонуємо вам обрати чи ви хочете жити самі чи вдвох. Нижче ви знайдете посилання для опати, обирайте формат який вам більше всього до душі і оплачуйте його.
У вартість входить:● проживання 2 ночі в глемпі● трансфер до Перестанку від Івано-Франківська чи Надвірної● 3-разове харчування● подарунки та щоденник Нитриту● вся запланована програма (приблизна програма)● фото та відео матеріали з Нитриту
У вартість не входить:● особисті витрати● витрати на добирання до Івано-Франківська чи Надвірної

Illustration
$478
$584

участь - $240 $299проживання -$238

Одномісне проживання в глемпі

Illustration
$359
$442

участь - $240 $299проживання -$119

Двомісне проживання в глемпі

Перестанок

Місце, щоб видихнутиГотель та глемпінг у тиші Карпат

FAQ

 • Як дістатись?

  В залежності від місця вашого проживання ви плануєте свій мардрут до Івано-Франківська чи Надвірної, звідти ми організовуватимемо трансфери для учасників до Перестанку
  Наприклад, з Києва можна дістатись потягом Київ - Івано-Франківськ чи Київ - Надвірна, квитки на які будуть в продажу з 20 липня.

 • Яка вартість проживання?

  В залежності від вашого бажання, це може обрати одно чи двомісне послення в глемпі.Вартість одномісного поселення:● в глемпі - 5 180 грн за добу
  Вартість двомісного поселення:● в глемпі - 2 590 грн за добу
  Вказана повна вартість, ми отримали також -20% знижку для нашої групи.

 • Як буде організовано харчування?

  Сніданки, обіди та вечері - важливі в програмі для нетворкінгу між учасниками. Тому ми закладаємо вартість 3-разового харчування у вартість участі. Кожен прийом їжі буде не тільки смачний та корисним для вашого тіла, але і наповнюватиме розмовою з новим колегою.
  Після реєстрації ми вас запитаємо якому меню ви надаєте перевагу вегетаріанському, мʼясному чи веганському, та чи маєте алергій на продукти чи інші побажання до харчування.

 • Чи можна з партнером?

  На жаль ні, хочемо зробити це перебування максимально корисним для PR спеціалістів. Щоб ви повністю переключились від буденних справ і набулись з близькими по справі людьми. 

 • Повернення оплати

  У випадку, якщо ви оплатили та не зможете поїхати. Ми повернемо вам 85% від оплаченої суми у випадку повідомлення нам до 25 липня. Якщо повідомите після 26 липня, на жаль, зможемо повернути вам тільки 40% від оплачених коштів. Це пов'язано з умовами бронювання проживання в Перестанку.

 • Є запитання по участі. Кому писати?

  Зі всім запитаннями та пропозиціями звертайтесь до Людмили в телеграмі @liiudOK чи на пошту moc.rp-tcudorp%40ailuj

Made with