Library

 • Illustration

  Запис

  Юлія Петрик

  Founder Tech PR school, Co-founder PR Army

  2024 AMEC Global Summit on Measurement: основні висновки

  Юлія поділиться унікальними інсайтами та досвідом з найбільшої світової події у сфері комунікацій – AMEC Global Summit, що проходила у Софії, Болгарія.

 • Illustration

  Recordings

  Gini Dietrich

  CEO at Arment Dietrich, Founder of Spin Sucks, Creator of the PESO Model©

  PESO model Q&A with Gini Dietrich

  Join us for an insightful online Q&A session featuring Gini Dietrich, a pioneer behind the PESO model that has revolutionized the field of communications over the past eight years. Since its launch, the PESO model has become a cornerstone in strategic communication, blending Paid, Earned, Shared, and Owned media into a cohesive and powerful framework. Despite its widespread adoption and apparent simplicity, professionals often encounter challenges when attempting to implement it effectively in today's rapidly evolving PR environment.
  Language of Lecture: English ��🇧

 • Illustration

  Recordings

  Yuliya Sotska

  Chief Brand and Communications Officer at Viseven

  Media training

  The lecture is tailored to assist individuals in aligning their responses with journalistic requirements and personal/organizational goals. Going beyond media interactions, the session covers a spectrum of interview scenarios, offering insights into instances where you can effectively capture attention.

  Language of Lecture: English 🇬🇧

 • Illustration

  Запис

  Катерина Ануріна

  Стратегиня з PR та Комунікацій, експертка зі сталого розвитку та КСВ

  CSR як PR інструмент ефективної стратегії

  Лекція охопить важливість корпоративної соціальної відповідальності (КСВ/CSR) для бізнесу, аналізуючи її стратегічне значення для PR.

  Проаналізуємо, як виходи на нові ринки на прикладі США, Великої Британії, ЄС, Норвегії та Індії, а також розглянемо глобальні кейси компаній Apple, Vodaphone UK, Microsoft, Intel, Audi,Boeing тощо.

 • Illustration

  Запис

  Олександра Литвиненко

  CSR PR-спеціалістка в MacPaw/MacPaw Foundation

  PR для некомерційних організацій: стратегії та відмінності від бізнес-піару

  На лекції розглянемо стратегії PR для некомерційних організацій. Розберемо поширені непорозуміння, підкреслюючи, що піар для некомерційних організацій має багато спільного з бізнес-піаром.

 • Illustration

  Запис

  Ксенія Мартовська

  Personal brand & reputation manager
  Ex-Executive comms manager Reface

  СЕО хоче персональний бренд — що робити?

  На лекції зосередимося на визначенні цілей та завдань, пов'язаних з управлінням персональними брендами. Обговоримо роль executive comms в рамках загальної комунікаційної стратегії, а також ключові кроки для розробки персонального бренду для CEO та вищого менеджменту.

 • Illustration

  Запис

  Альона Горбатко

  PR Specialist в MacPaw

  Брендовий подкаст як ефективний PR канал

  Що таке брендовий подкаст, чим він відрізняється від інших подкастів та як створити такий, який буде одночасно цікавим і ефективним.

Made with