Запис лекція 

Illustration

CSR як PR інструмент ефективної стратегії

Катерина Ануріна, стратегиня з PR та Комунікацій, експертка зі сталого розвитку та КСВ

Лекція охопить важливість корпоративної соціальної відповідальності (КСВ/CSR) для бізнесу, аналізуючи її стратегічне значення для PR. 
Розглянемо ключові поняття, як-от сталий розвиток, CSR та ESG в контексті глобальних викликів та цілей ООН. Обговоримо підходи до розробки ефективної CSR стратегії, включно з аудитом діяльності та вимірюванням результатів. 
Проаналізуємо, як виходити на нові ринки на прикладі США, Великої Британії, ЄС, Норвегії та Індії, а також розглянемо глобальні кейси компаній Apple, Vodafone UK, Microsoft, Intel, Audi, Boeing тощо.

Про що буде лекція:

Важливість CSR для бізнесу та PR: Обговоримо дослідження про очікування та потреби у сфері CSR з акцентом на стратегічний підхід до комунікацій та прогнозування ризиків і можливостей.

Розуміння ключових понять:Розберемо відмінності між Sustainability (сталим розвитком), CSR (корпоративною соціальною відповідальністю) і ESG (екологічними, соціальними критеріями та корпоративним управлінням), а також хронологію розвитку цих понять. 

Розробка CSR стратегії:Розглянемо етапи побудови CSR стратегії: від аудиту діяльності, орієнтації на контекст, врахування цінностей, до прикладів greenwashing комунікації "зеленого відмивання" 

Вимірювання результатів CSR стратегії: Розберемо кількісні та якісні показники оцінки ефективності CSR ініціатив.

Лекторка

Illustration

Катерина Ануріна

Стратегиня з PR та Комунікацій, експертка зі сталого розвитку та CSR, менторка в Projector, Happy Monday.

● Катерина має понад 6 років досвіду в Комунікаціях та Корпоративній Соціальній Відповідальності (КСВ) в FMCG індустрії, 8 років досвіду роботи в міжнародному бізнесі.
● Запустила 10 соціальних та екологічних проєктів для бізнесу та міжнародних брендів в Україні (Lancome, La Roche-Posay, Matrix, Garnier та ін.). КСВ діяльність охоплює наступні напрями: зелена енергетика, сортування відходів, корпоративне волонтерство, гуманітарна допомога цивільному населенню та військовим, ментальне здоров’я, гендерна нерівність в STEM, домашнє насильство та домагання в громадських місцях, допомога дітям з онкологічними захворюваннями та дітям із вродженими вадами серця.
● Кооперувала із еко-стартапами ReLeaf, SLAb, Energy act for Ukraine та благодійними організаціями як-от: UNFPA, Твоя Опора, How are you, Таблеточкі, Children SOS Villages, Діти Героїв, Безбар’єрність, фонд родин Азовсталі, Rebryk Foundation, Центр Розвиток КСВ, Let’s help, Unbroken, Неопалимі, Марш жінок тощо.
● Сертифікована експертка від International School of Communications (ISOC, UK).
● Захоплюється коучингом та асертивним лідерством. ● Авторка ТГ каналу про КСВ та благодійність "Weniger aber besser".

Впевнена, що «успіх – це бути на своєму місці». Надихаюсь українцями, які роблять свій внесок у зародження нової, сильної та свідомої країни.

Реєстрація

Хочете оформити оплату через компанію, потрібно підготувати інвойс або просто виникло питання?

Запис

$30

У вартість входить: запис лекції, презентація та роздаткові матеріали.

FAQ

  • Для кого лекція?

    PR та CSR менеджерам компаній, які хочуть побудувати ефективну CSR стратегію, реалізовувати суспільно важливі ініціативи та підсилити репутацію компанії.

  • Чи будуть роздаткові матеріали?

    Так, всі учасники отримають матеріали лекції, посилання на кейси інших компанії, список книжок про CSR, посилання на дослідження, рекомендацїї лідерів думок у сфері CSR.

Рекомендуємо також прослухати

Heading photo

PR для некомерційних організацій: стратегії та відмінності від бізнес-піару

Лекція у записі

На лекції розглянемо стратегії PR для некомерційних організацій. Розберемо поширені непорозуміння, підкреслюючи, що піар для некомерційних організацій має багато спільного з бізнес-піаром.

Heading photo

Як піарнику створити особистого AI помічника?

Лекція

Лекція, яка допоможе PR спеціалістам справитись зі страхом бути заміненим AI. Але це не точно 🙂 Розкажу яким чином сучасні піарники можуть крок за кроком створити індивідуального GPT асистента, і для чого в цілому AI корисний в нашій роботі вже сьогодні.

Heading photo

PR-стратегія 2024: Ефективне планування та вимірювання

Воркшоп

На воркшопі поговоримо про важливість зв'язку між плануванням та вимірюванням у PR. Учасники опанують розробку стратегічних комунікаційних планів, що включають цілі організації та визначення ключових повідомлень. 

Made with