Illustration

Корпоративне навчання від Юлії Петрикз напрямків:

 • Стратегічна робота з комунікаціями 

  Планування, мапа стейкхолдерів, вибір каналів комунікації, особливості комунікацій в каналах

 • Запуск нових продуктів на міжнародні ринки

  Канали комунікацій

 • Міжнародний PR, Media Relations

  Особливості, інструменти для роботи

 • Репутаційний менеджмент


 • Антикризові комунікації 


 • Вимірювання PR 


 • Атоматизація в PR, сучасні інструменти для роботи, АІ в PRВ кожній темі:

  Інструменти для автоматизації роботи

  Фреймворки роботи

  Кейси та вправи на закріплення

  Рекомендації джерел за темою

  Відповіді на ваші питання

Illustration

Юлія Петрик

Founder Tech PR school, Co-founder PR Army

● Більше 15 років працює у digital PR
● Протягом останніх років Юлія очолювала міжнародний PR відділ IT-компанії MacPaw, де побудувала функцію PR з нуля та сформувала команду.
● Про Юлію також виходили статті на WIRED та інтерв’ю у британському Telegraph. ● Консультує стартапи та міжнародні компанії.● Отримала нагороду "Future is Female" від Advertising Week і Warner Brothers Discovery● Увійшла в список 25 інноваторів в PR за версією PRovoke media — Innovator 25 EMEA 2023
● Співзасновниця PR Army, що з перших годин повномасштабного вторгнення веде боротьбу на інформаційному фронті, розповідаючи в міжнародних медіа правду про події в Україні
● Авторка каналу PR_pub
Сертифікація та навчання:● Mini MBA course for busy people: strategy, management, marketing, finance від Pareto Business School, листопад 2023● Курс "Creating a PR Strategy" від CIPR, грудень 2022● Курс "Risk issues management and crisis" від CIPR, листопад 2022● Курс "Reputation management course" від CIPR, жовтень 2022● Курс "Creating Effective PR Strategies and Campaigns" від London School of Public Relations● Курс "Digital Communications" від CIPR, жовтень 2020

Відгуки про навчання

До того, як Юлія взяла участь в нашій події для жінок-підприємиць, ми вже знали, що Юля - справжній професіонал своєї справи, а також дуже loveable людина.
Але я маю сказати, що після своєї участі в події, про Юлю говорили всі мої колеги. Неймовірна спікерка, тренерка, натхненниця, яка має валізу досвіду, неочікуваних історій і інсайтів, які не вичитані в книзі, а отримані через роботу з найкращими.

Illustration

Ірина Онікієнко

Координаторка проектів GIZ || EU4Business: SME Competitiveness and Internationalisation

Мали досвід співпраці з Юлею та організували тренінг для нашої команди маркетингу на тему "Запуск нових продуктів, вихід на нові ринки: особливості організації процесів та взаємодії всередині команди". Все пройшло чудово, структурно. Отримали нові знання, порцію натхнення, та відповіді на всі запитання команди. Радимо звертатись до Юлії!

Illustration

Тетяна Гнатюк

Head of HR at Skylum

Цьогоріч наша команда зіткнулась із непростою задачею: почати вибудовування системних комунікацій на експортних ринках. Щось ми вже знали, вміли, мали робочі гіпотези і більш чи менш вдало їх тестували. Але нам бракувало досвіду успішної сторони, колег, які вже пройшли цей шлях, головне - вдало, і могли поділитись досвідом, напрацьованими інструментами, перевіреними практиками.
2-годинний тренінг Юлії Петрик був корисний не тільки з точки зору розвитку системного погляду на Global PR, але й з точки зору доступу до дієвих інструментів, про які не прочитаєш у теорії. Це як персональна скарбничка лайфхаків, якими Юлія радо поділилась із нами!
Крім того, завдяки Юлі ми розширили наш нетворк і приросли цінними для нашої функції експертизами!

Illustration

Аліна Смишляк-Борода

Chief Reputation & CSR Officer Kormotech

Image placeholder

Замовити тренінг для компанії

Будь ласка, залиште свій запит і ми зв'яжемось з вами для детального обговорення 

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with