Crisis commsworkshopJulia PetrykFounder Tech PR school, Co-founder PR Army

Комунікації

4-х годинний воркшоп поєднує теорію та практику в управлінні кризовими ситуаціями та реагуванні на них. Під час навчання отримаєте алгоритми дій до, під час та після інциденту.Заняття нададуть вам навички та впевненість стати потужними захисниками вашої організації у випадку зіткнення з основним інцидентом, який загрожує вашій публічній репутації та знатимете, як реагувати в разі кризової ситуації для бізнесу. .

Що очікувати:

Практичний вокршоп, що дає вам можливість вивчити всі ключові кроки кризової комунікації

Використання кейсів із реального життя та групової роботи під час воркшопу для підкріплення навчання

Воркшоп з вправами, що проведуть групу через кризові сценарії, які вимагають різноманітних реакцій

Обмін досвідом та порадами щодо найкращих прикладів виходів з криз

Для кого воркшоп?

PR, SMM, HR, CEO, юристам та всім, хто займається комунікацією від імені організації, від імені клієнтів або інструктує представників для надання відповідей.

Цілі воркшопу:

Участь у воркшопі надасть вам необхідні знання та навички для:

Розуміння природи криз і комунікаційного середовища у час інциденту

Ресурси необхідні для розробки контенту для кризового плану

Як залучати та управляти інтересом медіа при кризах

Ідентифікація ключових зацікавлених сторін і створення відповідних повідомлень, визначення які медіа-канали використовувати, як і коли

Розуміння необхідності швидкості, точності та координації реакції, як онлайн, так і офлайн

Дізнаємося, як можна попередити кризи.

Як ШІ(АІ) може допомогти у вирішенні криз

  • Illustration

    11 травня 202410:00 - 14:00 Kyiv time

    Online в Zoom

    Crisis communication workshop

    workshop

Лекторка

Illustration

Юлія Петрик

Founder Tech PR school, Co-founder PR Army

● Більше 15 років працює у digital PR
● Протягом останніх років Юлія очолювала міжнародний PR відділ IT-компанії MacPaw, де побудувала функцію PR з нуля та сформувала команду.
● Про Юлію також виходили статті на WIRED та інтерв’ю у британському Telegraph. ● Консультує стартапи та міжнародні компанії.● Отримала нагороду "Future is Female" від Advertising Week і Warner Brothers Discovery● Увійшла в список 25 інноваторів в PR за версією PRovoke media — Innovator 25 EMEA 2023
● Співзасновниця PR Army, що з перших годин повномасштабного вторгнення веде боротьбу на інформаційному фронті, розповідаючи в міжнародних медіа правду про події в Україні
● Авторка каналу PR_pub
Сертифікація та навчання:● Mini MBA course for busy people: strategy, management, marketing, finance від Pareto Business School, листопад 2023● Курс "Creating a PR Strategy" від CIPR, грудень 2022● Курс "Risk issues management and crisis" від CIPR, листопад 2022● Курс "Reputation management course" від CIPR, жовтень 2022● Курс "Creating Effective PR Strategies and Campaigns" від London School of Public Relations● Курс "Digital Communications" від CIPR, жовтень 2020

Учасники про воркшоп

I loved the workshop held by Julia, where we discussed types of crises in communication and reputation, and explored useful strategies for overcoming them.
We also discussed real cases and examples, and various methods of communicating during a crisis.
Additionally, we had a great case practice where participants developed their own anti-crisis plan and strategy. I highly recommend it to all who work in the field of Communication!

Illustration

Kate Kifa

Co-founder at PR Solutions

I was thoroughly impressed by this workshop. Julia masterfully delved into the intricacies of crisis communication, providing practical tools and insights. The most valuable aspect for me was developing a crisis response plan - it was an incredible experience that I took into my professional life.

I highly recommend this workshop to anyone seeking to refine their skills and strategic approach to public relations during crises.

Illustration

Viktoriia Honcharenko

PR Manager at Esculab

I attended a similar workshop by Tech PR School and learned how to classify different types of crises. Sometimes it's beneficial to step out of your routine context and think strategically. Afterward, I adapted an anti-crisis strategy in my company. Highly recommend for all comms specialists🙌🏼

Illustration

Olesia Zorina

Head of Communications at clust.team

Реєстрація

Хочете оформити оплату через компанію, потрібно підготувати інвойс або просто виникло питання?

Участь 11.05.2024

$ 200

У вартість входить: участь, запис воркшопу, презентація та роздаткові матеріали.

Участь з консультацією

$ 500

У вартість входить: участь, запис воркшопу, презентація, роздаткові матеріали та 60 хвилинна консультація з Юлією Петрик

Рекомендуємо також прослухати

Heading photo

PR для некомерційних організацій: стратегії та відмінності від бізнес-піару

Лекція у записі

На лекції розглянемо стратегії PR для некомерційних організацій. Розберемо поширені непорозуміння, підкреслюючи, що піар для некомерційних організацій має багато спільного з бізнес-піаром.

Heading photo

Як піарнику створити особистого AI помічника?

Лекція

Лекція, яка допоможе PR спеціалістам справитись зі страхом бути заміненим AI. Але це не точно 🙂 Розкажу яким чином сучасні піарники можуть крок за кроком створити індивідуального GPT асистента, і для чого в цілому AI корисний в нашій роботі вже сьогодні.

Heading photo

PR-стратегія 2024: Ефективне планування та вимірювання

Воркшоп

На воркшопі поговоримо про важливість зв'язку між плануванням та вимірюванням у PR. Учасники опанують розробку стратегічних комунікаційних планів, що включають цілі організації та визначення ключових повідомлень. 

Made with