Запис зустрічі2024 AMEC Global Summit on Measurement: Key Takeaways
Julia PetrykFounder Tech PR school, Co-founder PR Army

Комунікації

Теми про які говорили на зустрічі:

    Унікальний досвід виступу на AMEC Global Summit (Софія, Болгарія):Дізнайтеся про основні враження та інсайти з наймасштабнішої події у світі комунікацій.

    Життя індустрії та найактуальніші теми:Досліджуючи ключові тренди та виклики, що формують сучасні комунікації.

    Тренди у вимірюванні комунікацій та взаємозв'язок з репутацією:Дізнайтеся про новітні методи оцінки ефективності комунікацій і їхній вплив на репутацію бренду.

    Майбутнє комунікацій: що очікувати?Отримайте прогнози щодо нових тенденцій та змін у сфері комунікацій.

    Можливості та виклики використання AI у комунікаціях:Поговоримо про переваги та труднощі впровадження штучного інтелекту у комунікаційну діяльність.

Про AMEC:


AMEC Global Summit, організований AMEC (International Association for Measurement and Evaluation of Communication), є однією з найповажніших світових конференцій, присвячених вимірюванню та оцінці комунікацій.
AMEC – це міжнародна асоціація, що займається розвитком і просуванням стандартів вимірювання та оцінки ефективності PR та комунікаційних кампаній на всіх рівнях – від місцевих до глобальних.

Реєстрація

Хочете оформити оплату через компанію, потрібно підготувати рахунок або просто виникло питання?

Запис

$ 15

У вартість входить: запис зустрічі та список корисних посилань з конференції.

Рекомендуємо також прослухати

Heading photo

PR для некомерційних організацій: стратегії та відмінності від бізнес-піару

Лекція у записі

На лекції розглянемо стратегії PR для некомерційних організацій. Розберемо поширені непорозуміння, підкреслюючи, що піар для некомерційних організацій має багато спільного з бізнес-піаром.

Heading photo

Як піарнику створити особистого AI помічника?

Лекція

Лекція, яка допоможе PR спеціалістам справитись зі страхом бути заміненим AI. Але це не точно 🙂 Розкажу яким чином сучасні піарники можуть крок за кроком створити індивідуального GPT асистента, і для чого в цілому AI корисний в нашій роботі вже сьогодні.

Heading photo

PR-стратегія 2024: Ефективне планування та вимірювання

Воркшоп

На воркшопі поговоримо про важливість зв'язку між плануванням та вимірюванням у PR. Учасники опанують розробку стратегічних комунікаційних планів, що включають цілі організації та визначення ключових повідомлень. 

Made with