Illustration

ТЕМИ

PR — одна із найбільш стресових професій, а в часі війни навантаження ще більше зростає.
Розуміння та освоєння методик психологічної стійкості не тільки допоможе спеціалістам у сфері PR адаптуватися до викликів навколишнього середовища, але й підвищить ефективність комунікаційної діяльності.
Коли у PR-спеціаліста є інструменти для підтримки своєї психіки, він не тільки краще справляється з робочими завданнями, але й легше знаходить баланс між роботою та особистим життям.

1

Поговоримо про психологічну стійкість для комунікаційників

2

Познайомимось з підходом КПТ для розвитку резільєнтності

3

Дізнаємось, що таке комунікації з «love»

Illustration

Алевтина Лісняк

Директорка з комунікацій в Kitsoft, консультантка з корпоративних комунікацій, психологиня, сертифікована в методі схема-терапії та продовжує навчання КПТ (когнітивно-поведінковій терапії).

Вивчає лідерство та щастя (wellbeing) в організаціях. Читає провідних науковців з історії України (Ярослава Грицака, Тімоті Снайдера), лідерів міжнародної української дипломатії (Дмитра Кулебу, Оксану Маркарову), фахівців з психічного здоровʼя, як от Олега Романчука, директора інституту психології УКУ та УІКПТ, та інших цікавих людей.
Kitsoft — провідна українська IT-компанія, що спеціалізується на GovTech та допомагає державі в цифровій трансформації (розробник порталу «Дія», «ЕкоСистема», Урядовий портал, сайт ВРУ, антикорупційні проєкти для НАЗК та інші).

Реєстрація

Безкоштовна подія для студентів та випускників Tech PR school

Дякуємо за реєстрацію! 

Очікуйте лист з підтвердженням та деталями зустрічі. Бережіть себе!

Can't send form.

Please try again later.

Made with