Illustration

Олена Руденко

PR manager, Reply.io

"Хочу щиро подякувати Юлі за курс! Тут зібрані конкретні кроки по вибудові PR стратегії продукту по роботі зі ЗМІ на глобальних ринках. Після завершення навчання ви будете розуміти як підібрати медіа, як пітчити журналістів аби отримувати безкоштовні публікації, як створювати круті інфоприводи, що зацікавлять аудиторію цільових медіа.
Окремо хочу подякувати за ментроскьку співпрацю. Я купувала пакет з консультаціями і саме персональний розбір кейсів і пітчів допоміг мені посилити скіли, знайти роботу мрії та почати отримувати системні публікації у ЗМІ.
Дякую Юля, це було дуже круто!"

Illustration

Олександра Панасюк

Job coach, NGO Stockholms Stadsmission
ex-communication manager at
LUN

"Я пішла на курс Юлі, щоб «звірити годинник», зрозуміти, що я роблю не так, як поліпшити піар, у тому числі і міжнародний, для компанії у якій на той момент працювала.
Мені дуже сподобалося, що Юля дає багато корисних ресурсів для роботи. Не просто теоретичний матеріал, а й практичні поради по систематизації роботи, програмам, які слід використовувати.
Окремо хочу зауважити важливість особистих (хоч і онлайн) зустрічей з Юлею та запрошеними лекторами. Вони надихають! Крім того - можна знайти персональні відповіді на певні питання."

Illustration

Аліна Сінькова

PR консультант, ex-Head of Public Relations NIX

"У Юлі та її команди ти отримуєш більше, ніж було сказано в анонсі. Наприклад, після курсу Product PR я неочікувано потрапила до чату не просто з професіоналами в PR, а з чудовими людьми, котрі не залишають без відповіді жодне запитання поcтавлене в чаті."

Illustration

Ірина Солхан

Head of PR Playcent Games

"Курс PR виявився надзвичайно корисним для моєї професійної реалізації. Після його завершення я отримала чітке розуміння свого шляху в PR, розпізнавши важливість комунікації і свої сильні сторони. Цінною складовою курсу для мене стала можливість професійного нетворкінгу та можливість спілкування в чаті. Дякую за надану можливість зростання!"

Custom block

Ready to Go on a Safari?

Press the button and get the individual offer with the best price on the selected safari tour!

Made with