3 липня о 18:30, ОнлайнСannes Lions: Key Takeaways
Юлія Петрик — засновниця Tech PR School, співзасновниця PR Army, авторка каналу PR_pub. У 2024 році увійшла в журі shortlist категорії PR на Канських Левах від України.

Комунікації

Теми про які говоритимемо на зустрічі:

    Як відбувається процес оцінювання та відбору робіт.

    Які роботи потрапили в short list та чому.

    Чи варто (взагалі) подавати роботи на фестиваль креативності Cannes Lions.

    Чому піарнику важливо їхати на Сannes Lions.

Про Cannes Lions:

Міжнародний фестиваль творчості Cannes Lions (колишній Міжнародний фестиваль реклами) — це щорічна подія у галузі творчих комунікацій, реклами й суміжних галузей. На фестивалі відзначаються проривні, нестандартні ідеї, підходи і технології, які задають тенденції в розвитку культури, бізнесу і суспільства.

Фестиваль вважається найбільшим збором професіоналів, дизайнерів, цифрових новаторів та маркетологів у світі.

Реєстрація

Хочете оформити оплату через компанію, потрібно підготувати рахунок або просто виникло питання?

Запис

$ 15

У вартість входить: запис зустрічі та список корисних посилань з події.

Рекомендуємо також прослухати

Heading photo

Media Relations Summer Bootcamp

Online, July 6th to 9th

Join us from July 6th to 9th for an in-depth exploration of media relations in our Media Relations Summer Bootcamp. This unique training program is designed to provide PR professionals with the essential skills and knowledge needed to excel in media relations and effectively engage with American journalists.
Our program features expert-led sessions, interactive workshops, and Q&A opportunities to ensure attendees gain valuable insights and practical skills. Over four days, you'll learn the latest strategies and best practices in media relations, from building relationships with journalists to leveraging AI tools.

Heading photo

Як піарнику створити особистого AI помічника?

Лекція

Лекція, яка допоможе PR спеціалістам справитись зі страхом бути заміненим AI. Але це не точно 🙂 Розкажу яким чином сучасні піарники можуть крок за кроком створити індивідуального GPT асистента, і для чого в цілому AI корисний в нашій роботі вже сьогодні.

Heading photo

PR-стратегія 2024: Ефективне планування та вимірювання

Воркшоп

На воркшопі поговоримо про важливість зв'язку між плануванням та вимірюванням у PR. Учасники опанують розробку стратегічних комунікаційних планів, що включають цілі організації та визначення ключових повідомлень. 

Made with